..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

14Feb/10Off

65_redroses | ewa ewart w tvn24

kurwa.

nie powinienem tego oglądać, za miętki jestem. ale robię śledztwo, bo od wczoraj (patrz data wpisu) cały świat o tym pisze. główna bohaterka dokumentu umiera na serio i każe wszystkim dopisywać komentarze na swoim blogu. czas gra już na niekorzyść, nie wiadomo kiedy jej życie zgaśnie i jak długo jeszcze będzie mogła je czytać.

straszne to. uświadamiam sobie, że ja będę zdychać dokładnie tak samo. żaden dzień nie jest dobry na umieranie.

pozwalam przeczytać również to:
- w marcu jak w garncu.
- eva markvoort 65_redroses nie żyje
- kwiecień plecień
- idzie luty podkuj buty
- pingping nie żyje
Comments (5) Trackbacks (0)
  1. takie same mam odczucia
    chcialam jej wyslac maila ale nie znam adresu

  2. albo facebook!

  3. “nie powinienem tego oglądać, za miętki jestem” … hmmm… muszę przyznać , że ja również i staram się za bardzo nie nakręcać świadomości złem powszednim, lecz musiałem zobaczyć. wczoraj widziałem dość obszerny jak na fakty kamila durczoka materiał właśnie o evie. niesamowita historia o jej walce, nastawieniu, sile…pokazano również innych chorych na mukowiscydozę, dzieciaki, dorosłych w polsce… teraz jeszcze większej pokory nabieram do tego typu chorób genetycznych i ludzi dotkniętych tą chorobą.

  4. powinieneś to oglądać. to jest życie. nie można odwracać się od tego co jest prawdziwe.oglądanie wymaga odwagi. oglądam to codziennie czy chcę czy nie. nie w tv ani w sieci. oglądam to w swoim życiu.

Trackbacks are disabled.