..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

16Feb/10Off

kacper linczewski

podszywanie się pod ludzi to jego specjalność.

dopiero dzisiaj uświadomiłem sobie, że moja strona jest pierwsza w wynikach wyszukiwania google na hasło "kacper linczewski". to dobrze. nich polski Internet dowie się co to upośledzone dziecko ma pod czaszką. właściciele portali internetowych mają z pewnością codziennie do czynienia z internetowymi trolami, ja od chyba dwóch lat miałem spokój. nawet wymyśliłem sobie, że społeczeństwo nasze dorosło. że wchodzenie na fora internetowe i pisanie "pizda chuj kurwa" (w dowolnej konfiguracji) już nie ma w ogóle miejsca. raz, że to nudne i głupie, a dwa, że bardzo szybko długie ramię sprawiedliwości dosięga piszących "burmistrz miasta kradnie". i tu świadomość chyba wzrosła. chyba. do wczoraj.

kim jest kacper linczewski? ciężko stwierdzić. ja cały czas będę stać na stanowisku, że to upośledzone dziecko. nikt normalny nie tworzy dziesiątek profili na portalach, nikt normalny nie rejestruje kilkunastu numerów gadu-gadu, z których rozmawia z wyszukanymi osobami podając się na przykład za osoby z ich otoczenia, często zmarłe. ale kacper linczewski jest wiecznie żywy. nawet jest właścicielem firmy avon. każdy głupi ma swój rozum, to pewne. na fotce podszywa się pod administratorów wyłudzając hasła oraz opłaty.

nie wierzę, że imię i nazwisko jest fałszywe. dzieciak o takim nazwisku uczęszcza do szkoły w Gubinie (google nie jest aż tak głupie), co więcej logi IP, z których działa wyraźnie wskazują na rejon Gubina. aż tak bardzo Internet nie jest upośledzony. nie wierzę również, że "kacper linczewski" to imię i nazwisko nielubianego kolegi z podwórka. Gubin jest zbyt mały - taki przekręt bardzo szybko trafiłby na wokandę.

"ja Cię lubię.. ale.. synek, synek - jak ja Cię pierdolnę"

może teraz drogi kacperku nie zastanawiasz się nad tym, że w googlach opisane są Twoje przekręty. pamiętaj, że archiwum Internetu jest już wszędzie. ten wpis również już tam jest.

Ty dorośniesz - a w Internecie będziesz postrzegany jako oszust.

pozwalam przeczytać również to:
- warszawski kacper linczewski
- drukarka laserowa powoduje raka..
- Hanka Mostowiak nie żyje
- jak być sikhem
- bajka o tym, jak Wrona wylądował
Comments (7) Trackbacks (0)
 1. Usuń to !! ;/

 2. jeśli nie zgadzasz się z treścią tekstu zawartego na tej stronie oraz na forum ziarnicy, uważasz że jest niesprawiedliwy i/lub kłamliwy zachęcam do spotkania osobistego w sądzie.

 3. oj Kacperku po rozum do głowy (nie wiem czy to dobrze czy źle , ale komentarz miesiąca jest)

 4. nie nizcie mi opini !
  ;/
  Usuncie to
  !
  albo moja stara pojdzie na policje za to jakie ty baldi o mnie obelgi wypisujesz.

 5. Kacperku :) Tu już nie ma czego niszczyć – Ty już jesteś postrzegany jak jakiś Luntek, Gracjan Roztocki i reszta idiotów która postanowiła wyrazić siebie w posrany sposób. Najgorsze dla Ciebie jest to że w Twoim wypadku internet będzie dla Ciebie jak zaraźliwa choroba – informację o Tobie rozprzestrzeniają się po forach i grupach dyskusyjnych w całym kraju….. a co raz tam trafiło – już tam pozostanie – AMEN

 6. raz a dobrze napisane. ma NIBY admina na nk i fotce, żal mi się robi powoli jego. dziecko downa….
  osobiście zna go cały gubin z jego inteligencji.

Trackbacks are disabled.