..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

21Mar/10Off

Nergal u Domagalik. Ona i On. tvn24

żenujące to było. wstyd mi za panią Domagalik, Małgorzatę (ur. 1957). bardzo ceniłem zarówno ją jak i gości, których zapraszała. zawsze wydawało mi się, że gość, którego zaprasza jest kimś bardzo ważnym. ważniejszym od gości Wojewódzkiego, Jagielskiego i Resich-Modlińskiej razem wziętych. po wizycie Nergala przestałem.

gdyby nie romans Darskiego z Rabczewską polskie media nadal ignorowałyby Behemoth'a. smutne to.

teledysk poniżej warto obejrzeć choć raz. na pełnym ekranie w hade.

YouTube Preview Image pozwalam przeczytać również to:
- w marcu jak w garncu.
- nergal urodziny
- SWYP
- testuję smartfona
- ehh, życie.
Comments (1) Trackbacks (0)
  1. Obejrzałam program pani M. Domagalik. Obejrzałam też powyższy teledysk i zatytułowałabym go tytułem jaki ostatnio obiegł prasę:
    “Egzorcysta papieża: szatan mieszka w Watykanie”. Ów egzorcysta miał na myśli uprawianą przez księży pedofilię i ukrywanie tego faktu przez hierarchię kościelną przez całe dziesięciolecia. Mianowicie jest to teledysk o tym, jak Kościól katolicki stworzył dzieciom piekło na ziemi – w ten sposób przekazując dziecko szatanowi. Teledysk to bardzo trafnie ilustruje. Taka jest moja interpretacja. Od razu informuję, że jestem emerytką i z racji mojego wieku nie mogę być uznawana za wprowadzanego w błąd nastolatka. Młodzi ludzie grający muzykę metalową są niczym innym jak zwierciadłem dla świata dorosłych.

Trackbacks are disabled.