..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

19Apr/10Off

niedobry Komorowski

w końcu można zacząć czytać prawdę w prasie. Komorowski staje się niewygodny dla PO, pierwszy odważny politolog, Wojciech Jabłoński rzecze tak:

Komorowski nie zrobił dobrego wrażenia podczas sobotniego orędzia. Jego ton, w zestawieniu z tym, o czym mówił, nie wypadł najlepiej.

szkoda, że dopiero dzisiaj (patrz data wpisu) słychać takie głosy. o tym, że Komorowski ma kiepski głos pisałem tydzień temu. pisałem również o tym, że nie widzę kontrkandydata dla niego w nadchodzących wyborach. minęło siedem dni - nadal nie mam żadnego. i to jest niestety smutne..

Passent, Daniel (ur. 1938) twierdzi, że Jarosław Kaczyński (ur. 1949) będzie jednak kandydować. ja co prawda nie znam się kompletnie na politykowaniu, ale podtrzymuję swoje słowa - nie wierzę za bardzo, że się Kaczyński podniesie po stracie brata tak szybko.

pozwalam przeczytać również to:
- bóg tak chciał
- komorowski kaczyński debata
- komorowski prezydent
- ostatnia rozmowa Kaczyńskich
- to nie ja. to oni.
Comments (2) Trackbacks (0)
 1. Taa. Komorowski od razu nie przypadł mi do gustu. Taki “bezpłciowy”. Cokolwiek mówi to wszystko jest na jedną nutę. Charyzmy u tego faceta w ogóle nie widziałam. Sikorski to dopiero byłby prezydent. Taki przystojny…
  No dobra. Koniec żartów.
  Nie mam pojęcia jak będzie wyglądała kampania wyborcza. Obrzucanie się błotem będzie w złym guście, więc co innego wymyślą?? Kto będzie kandydatem PiS? Od razu przychodzi na myśl Jarosław, ale wymaganie od niego kandydowania było by nieludzkie. Z drugiej strony mogło by dać mu przewagę utrzymujące się nadal współczucie ludzi.
  Ciekawa sprawa.

 2. a ŚP. Lech K. charyzmę miał? Ja nie zauważyłam :/
  Ja myślę sobie tak:
  “Komorowski na Prezydenta” :) paciemu? Ano, swoje już zrobił. 30 lat na scenie politycznej to dużo. Co u nas może zrobić Prezydent każdy wie. Dla niego to by była po mojemu taka “przed emerytura”. Z żonką by się pokazał tu i tam, zawetował lub nie parę ustaw, a po 5 latach odszedłby pisać mądre książki :) pensje miałby niczego sobie, na podróże dookoła świata powinno mu wystarczyć :)
  Co do Radzia Sikorskiego to ja nadal go widzę jako Ministra Spraw Zagranicznych. Według mnie sprawdza się w tej roli bardzo, ALE nie jest przystojny – blee :D

Trackbacks are disabled.