..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

12Apr/10Off

bóg tak chciał

ironizując trochę - gdyby tytułowy napis pojawił się na grobie przypadkowej osoby właściwie większość przeszłaby nad tym do porządku dziennego. gdyby jednak taki napis pojawił się na grobie zmarłego nam prezydenta Lecha Kaczyńskiego to by dopiero było.. a ja bym chciał, żeby się coś takiego pojawiło. bo to NA PEWNO Bóg tak chciał.

cytując mistrza:

w życiu nie ma przypadków. SĄ ZNAKI.

katastrofa lotnicza na pewno jest dla nas wszystkim znakiem. co teraz będzie w kraju?

nie chcę ani demonizować, ani tym bardziej prorokować, nie chcę mieć ani trochę racji w tym, co myślę, że będzie działo się w naszym kraju w najbliższych tygodniach.

w chwili obecnej PO ma władzę absolutną. Komorowski, Bronisław (ur. 1952) pełniąc obowiązki prezydenta RP może przepuścić wszystkie uchwalone na prędce przez PO ustawy (celowo nie piszę "uchwalone przez Sejm"). jeśli wygra wybory prezydenckie to będziemy mieć powtórkę z czasów, gdy zarówno rząd jak i prezydent wywodzili się z tego samego ugrupowania politycznego. do czego to doprowadziło - doskonale pamiętamy czasy IV RP.

Kaczyński, Jarosław (ur. 1949) podejrzewam odsunie się z polityki. po tak WIELKIEJ stracie swojego brata bliźniaka i chorej matce będzie mu się ciężko odnaleźć. spowoduje to, że PiS nie będzie już tą samą partią. w ogóle w tej katastrofie partia braci Kaczyńskich została - mówiąc przenośnie - zdziesiątkowana: brak Gosiewskiego oddanego braciom Kaczyńskim, Wassermana, który zaciekle walczył w komisji śledczej..

jaką mamy teraz alternatywę dla PO, które tak jak kiedyś SLD, potrafi się tylko ładnie uśmiechać? właściwie żadnej. po orędziu Komorowskiego do narodu przekonałem się już w stu procentach, że nie chcę mieć takiego prezydenta. on nawet dobrego głosu nie ma. Miecugow z tewuenu już by się bardziej nadawał. poza Palikotem, który wydaje się być nieobecny w ostatnich dniach jako kontrkandydata widzę Jerzego Buzka, może Cimoszewicza lub Olechowskiego. na pewno nie Komorowskiego.

i naprawdę nie chcę, żeby po ujawnieniu rozmów pilotów okazało się, że to nasz Ukochany Prezydent żądał lądowania na lotnisku w Smoleńsku. NAPRAWDĘ NIE CHCĘ.

pozwalam przeczytać również to:
- ostatnia rozmowa Kaczyńskich
- niedobry Komorowski
- winny Kaczyński ?
- bajka o tym, jak Wrona wylądował
- komorowski kaczyński debata
Comments (5) Trackbacks (0)
  1. Szczególnie ważne sława padły z ust Szymona Hołowni – “Bóg jest miłosierny”. Trudno jest mi dopatrywać się w wydarzeniach sobotniego poranka czyjejkolwiek woli. Widzę natomiast niezwykłe świadectwo w reakcji naszego narodu, znaki solidarności, szczerego bólu i niezwykłej empatii, którą zaskakująco wielu z nas odnalazło w sobie w tych trudnych dnia. W tym kontekście słowa “Nie ma przypadków; są tylko znaki!” nabierają wyjątkowej mocy. Niech one uświadomią nam (społeczeństwu tak podzielonemu), iż jest w nas braterstwo, braterstwo będące częścią naszej tożsamości. Przypomnijmy sobie o nim i nigdy nie zapominajmy, mimo dzielących nas różnic.

  2. A ja myślę, żę i bóg tak chciał i Rosjanie, tylko się żaden terrorysta jeszcze do zamachu nie przyznał!!! … a powinien? Wszyscy dobrze wiemy, kto za to odpowiada… Prezydent, jemu się nie odmawia.
    Cytując klasyka: …get down, get down again…

  3. Pozdro Wojtek, widzę że się rozkręcasz, naprawde masz osobliwy, ale też bardzo trafny punkt widzenia, z którym się często zgadzam. Pozdro raz jeszcze.

  4. A ja spotkałam się ze słowami: “I ch.. z nim, mam ważniejsze problemy”, “Zwalniam się z pracy. W wojsku są wolne etaty”, “Teraz ja będę kandydował na prezydenta!” I to wszystko od dorosłych ludzi. Nie mam jakoś szczególnego “hopla” na punkcie patriotyzmu, ale takie podejście do tematu jest po prostu… Nie wiem. Brak mi słów!!

  5. jak można tak w ogóle pisać, co za podłość!!! Ten jad to nie ma nic wspólnego z PIS-em. Wierzę, że jednak Preses Kaczyński zrobi w końcu porządek!!!!

Trackbacks are disabled.