..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

10Apr/10Off

zginął Lech Kaczyński

taką informację przekazała Beata Tadla, dziennikarka tvn24, ubrana w niebieskie ciuchy. nie wiem, ale wydaje mi się, że to wyjątkowa ignorancja powagi sytuacji.

nie myśląc wiele napisałem do tewuenu, po niecałych dziesięciu minutach zobaczyłem ją na wizji ubraną już na czarno. choć tyle mogłem zrobić..

pozwalam przeczytać również to:
- bóg tak chciał
- jak usunąć konto w banku [walka z betonem]
- komorowski kaczyński debata
- gilette blue
- pepsi white
Comments (3) Trackbacks (0)
  1. Jeśli telewizja dostaje wiadomość tak ważną jak ta, to chcą ją ogłosić jako pierwsi. Natychmiast, teraz… Naprawdę ostatnią rzeczą o jakiej pomyśleli to wysłanie Tadli do domu po ciuchy! A może myślisz, że “na wszelki wypadek” powinna mieć czarne ubrania w pracowniczej szafce??

  2. oj, Edzia, Edzia :-) prezenterzy w telewizji nie mają swoich ciuchów. mają firmową garderobę oraz osobę, która odpowiada za to jak kto się ma ubrać, jak mają go uczesać i w którym miejscu przypudrować. nikt nie jest na wizji w swoich ciuchach :-)

  3. To była przenośnia…
    Każda telewizja chce jako pierwsza podać ważną informację. Taka jest specyfika telewizji. Przecież nie mogli czekać, aż Tadla się przebierze. Czepiasz się szczegółów. Chyba gorzej by było gdyby była ubrana na czarno i z uśmiechem na twarzy.

Trackbacks are disabled.