..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

30Jun/10Off

gwiazdor

trzy dni temu (patrz data wpisu) pisałem o nie wyczyszczonych płytach chodnikowych na krakowskim przedmieściu. trzy miesiące temu pointowałem pomysł Ratusza z odwróceniem płyt chodnikowych, gdyby nie dało się ich doczyścić.

tematem postanowiłem zainteresować lokalne media. reportaż o syfie przed pałacem prezydenckim zrobiła TVN Warszawa. dałem pracę co najmniej pięciu osobom (redaktor naczelny, dziennikarz, dźwiękowiec, kamerzysta, kierowca), a co ja dostałem? nic, nawet "pocałuj mnie w dupę" nie było.

krakowskie przedmiesciechodnik wzdłuż pałacu prezydenckiego, czerwiec 2010

pozwalam przeczytać również to:
- krakowskie przedmieście. wyczyszczone?!
- przyjacielu ustąp miejsca
- znicze przed pałacem
- wspólne konto małżeńskie
- przeszczep penisa
Comments (3) Trackbacks (0)
  1. Sprzedany news miał taką samą wartość jak zdjęcie joli rutowicz wysłane do Pudelka …. czyli żadną …. dlatego nic nie dostałeś. A sformułowanie “dałem pracę” jest mocno na wyrost :)

  2. hehe :-)
    a tak serio to różnie z tym jest, kiedyś sfilmowałem akcję policji ujęcia gangu żoliborskiego. wysłałem maila do faktu i super ekspressu z zapytaniem ile zapłaciliby za opublikowanie fotki. bardzo szybko dostałem odpowiedź z ich stawkami. inna sprawa, że były żenująco niskie i uznałem, że nie warto ryzykować życia (materialy operacyjne policji z tej akcji są np. tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,CBS-zatrzymano-czterech-czlonkow-gangu-zoliborskiego,wid,10112825,wiadomosc_video.html?ticaid=1a70e )

  3. Tu akurat to bardzo rozsądnie …. to są ludzie dla których życie znaczy mniej więcej tyle co ten wosk na płytach :( Szczerze to chyba musiała by być to ogromna stawka i doprawdy ogromy poziom konspiracji żebym z czymś takim wyszedł. To tak jak anonimowość przy wygranej w TotoLotka :) Wojtku wygrasz 20 MLN i możesz być pewien że zainteresowani ludzie się o tym wcześniej czy później dowiedzą. A to admin bazy danych w Twoim baku sprzeda info , a to sekretarka w lotto coś chlapnie, możliwości jest sporo, w uczciwość nie wierze …. po tekiej wygranej raczej zmieniłbym kraj zamieszkania :) To samo z takimi materiałami ….. w anonimowość też bym za bardzo nie ufał – a tacy ludzie jak opisujesz są mściwi i nie przebierają w środkach ….. niestety nasze (szarego człowieka życie) nie znaczy dla nich więcej niż nowe felgi do BMW :)

Trackbacks are disabled.