..does it hurt to be dead? Burdel w mej głowie.. jak w damskiej torebce..

8Dec/10Off

sygnały ostrzegawcze

Kiedy w pomieszczeniu dla personelu zacznie nagle brakować cukru, herbata Lipton przemieni się w Sagę, a papier toaletowy zrobi szary i drapiący w pupę – to pewny znak nadchodzących kłopotów.

no. znaczy się trzeba spierdalać. od pierwszego bieżącego miesiąca (patrz data wpisu) wyoddaliłem się z fabryki. nie żałuję decyzji. żałuję kolegów i koleżanek, którzy pokrętnie tłumaczą decyzje o pozostaniu w matni. "bo sobie nie mogę na to pozwolić", "bo Ty odważny byłeś".

kurwa.

co to za odwaga pójść do przełożonego i położyć mu wypowiedzenie na biurko? :-)

więcej sygnałów ostrzegawczych, na które każdy pracownik powinien zwracać uwagę znajduje się tutaj.

pozwalam przeczytać również to:
- sygnały ostrzegawcze. deja vu.
- prawidłowa temperatura ciała
- grzebanie w dupie
- Marta P. złapana. kacper linczewski.
- palenie jest do dupy
Comments (1) Trackbacks (0)
  1. czytałem odlinkowanie. bardzo interesujące. sam obecnie nie pracuję w swej byłej pracy od dwóch lat-formacja podlegająca mswia. wmawiałem sobie , że mnie to nie zmienia. a system mnie trawił, skutecznie. zmiana zachowania, osobowości, utrata zdrowia, po rodzince się odbiło, dwa związki się sypnęły itp. … słowa przełożonego- jak się nie podoba to się zwolnij- do tej pory sądzę, że nie był wtedy świadomy, że przyczynił się do wyznaczenia moich nowych trajektorii w życiu. po analizie na chłodno położyłem wypowiedzenie (wyraz jego twarzy niezapomniany). dziś robię to co lubię, co mnie satysfakcjonuje, zdrowie i uśmiech odzyskane, rodzinka happy… :) … życzę Ci Wojtku dużo, dużo dobrego.

Trackbacks are disabled.